Новини

1 листопада 2017 року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала випуск облігацій ПП «СИХІВСЬКЕ» та Проспект емісії облігацій

08.11.2017
Фінансові ресурси залучені від продажу облігацій, будуть використовуватись для фінансування будівництва багатоповерхового житлового будинку з вбудованими приміщеннями громадського призначення та підземним паркінгом, за будівельною адресою м. Львів, вул. А Манастирського, 2 зі знесенням існуючої споруди (будинок № 02 на генплані).Ознайомитись із проспектом емісії можна на нашому сайті у розділі “Документи”.

Випуск облігацій

04.11.2016

3 листопада 2016  року Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку зареєструвала випуск облігацій ПП «СИХІВСЬКЕ» та Проспект емісії облігацій.

Ознайомитись із проспектом емісії можна на нашому сайті у розділі “Документи”

Житловий будинок на вул. Манастирського (друга черга)

31.08.2016
Будівельна компанія «Нове місто» розпочала будівництво другої черги житлового комплексу бізнес класу по вулиці Манастирського. Ведеться будівництво двох 10-ти поверхових будинків. Проектом передбачено одно-, дво- та трикімнатні квартири площею від 43 до 122 м. кв. А також дворівневі чотирикімнатні квартири площею 133-134 м. кв. У будинках буде підземний паркінг.